MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 11697552
nr 1169 7552
Hörnskåp
mahogny, 1800-tal, längd: 90 cm, djup: 55 cm, höjd: 135 cm
Kondition: slitage, spegelklädd insida
Utrop:
1.500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:53:38
350 kr
300 kr
350 kr